O nas

Studio Wokalne Voice Progress stawia sobie za zadanie jak najszybciej i jak najprecyzyjniej budować świadomość wokalną i sceniczną naszych studentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości skierowane do profesjonalnych wokalistów jak i amatorów działając w oparciu o poniższe idee:

 

Każdy kto może mówić, może opanować swój GŁOS, tak żeby śpiewać w satysfakcjonujący sposób.
Jest to tylko kwestia włożonej w to pracy.

 

MUZYKALNOŚĆ można rozwijać wraz z poświęcaniem na to czasu i energii.

 

KREATYWNOŚĆ jest naturalną częścią każdego z nas, dlatego tak bardzo zależy nam na odkrywaniu i rozwijaniu tej sfery u naszych studentów, pamiętając o tym, że każdy z nas jest kreatywny inaczej.

MISJA

Voice Progress stawia sobie za cel poprawianie jakości wokalistyki w Polsce. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak długi jest to proces. Dlatego korzystając
z  doświadczenia wszystkich naszych trenerów i gości, tworzymy narzędzia dopasowane specjalnie do polskiego rynku muzycznego. Wychodzimy z założenia, że to czego potrzebujemy to nie tylko technicznie poprawne lekcje, ale i bezpieczne miejsce do śmiałej ekspresji artystycznej.

METODA

Założyciel Voice Progress, Krzysztof Wojciechowski trenuje głosy niemal dekadę a śpiewa od 18 lat. W tym czasie, był certyfikowanym trenerem Speech-Level Singing, oraz Institute for Vocal Advancement. Trenował na całym świecie m.in. z takimi nauczycielami jak: Seth Riggs, Miguel Manzo, Dave Stroud, Wendy Parr, Jeffrey Skouson, Greg Enriquez, Joshua Alamu, Rachel Lampa, Rachel Black, Andres Martorell, Linda Tomkinson, Guy Babusek, Kathy Kennedy czy Dean Kaelin. Wcześniej ukończył wydział Piosenki w Szkole muzycznej II st. Przy ul. Bednarskiej 11 w Warszawie im. Fryderyka Chopina. Zebrane doświadczenie, pozwala mu na tworzenie narzędzi dopasowanych indywidualnie do każdego Studenta, niezależnie od poziomu jego zaawansowania.

Poznaj także

Partnerzy