Wykład | Jak działa głos | 23 czerwca, godz. 12:00

W dobie tak powszechnego dostępu do informacji na każdy temat, powstają nowe trudności sprowadzające się przede wszystkim do konieczności szybkiego rozstrzygnięcia, które informacje są prawdziwe i przydatna, a które zbędne i zniechęcające.
Pierwszy z cyklu porządkujących wiedzę wykładów, prowadzony przez trenera wokalnego Krzysztofa Wojciechowskiego oraz lek. Med. Dorotę Wronę, pozwoli Ci poukładać i zapanować nad informacyjnym chaosem.

Nie będziesz mieć już wątpliwośc co do tego jak działa głos, jak z nim pracować i jak o niego zadbać.

Dodatkowo, nowoczesna formula wykładu ze Sketchnotingiem, pozwoli Ci zapamiętać o wiele więcej szczegółów. Rysownik i grafik, założyciel szkoły Wytfównia.pl, Daniel Zbroszczyk, zrobi graficzną notatkę z wykładu, którą otrzyma każdy uczestnik. Dzięki temu, zamiast 30 proc, masz szansę przyswoić nawet 80 proc. informacji!

 

Krzysztof Wojciechowski – trener wokalny, założyciel studia wokalnego Voice Progress. Pobierający nauki m.in. u Setha Riggsa (założyciela Speech-Level Singing USA), Jeffreya Skousona (USA), Grega Enriqueza (USA), Miguela Manzo (MEX), Andresa Martorella (URG). Od dekady, trenuje wokalistów w Polsce. Do jego uczniów należą m.in. Margaret, Monika Borzym, KAEN, Paweł Izdebski, Magda Bereda.

Dorota Wrona – Z wykształcenia jest lekarzem. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2013 roku. Jest w trakcie specjalizacji z zakresu audiologii i foniatrii w Klinice Audiologiczno-Foniatrycznej Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach. Z Voice Progress współpracuje przeprowadzając konsultacje foniatryczne dla podopiecznych wokalistów. Po pracy śpiewa w chórze Sound’n’Grace, z którym nagrała dwie płyty. Pierwsza z nich „Atom”, na której śpiewa tytułowy utwór, pokryła się platyną. Jest zaangażowana w propagowanie wśród osób profesjonalnie zajmujących się głosem wiedzy na temat anatomii i fizjologii głosu.

Daniel Zbroszczyk – absolwent łódzkiej ASP, grafik, ilustrator. Założyciel Wytfórni, zajmującej się sketch notingiem oraz propagowaniem myslenia wizualnego czyli praktycznego zastosowania rysunku w procesie zdobywania wiedzy. Również wokalista, uczeń studia Voice Progress, z Krzysztofem pracujący od ponad 3 lat.

Wykład odbędzie się 23 czerwca, o godz. 12:00 w siedzibie studia, Voice Progress przy Placu Grzybowskim 10 lok 25.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres kontakt@voiceprogress.com