II Koncert Studentów Voice Progress

II Koncert Studentów Voice Progress

Źródło fotografii: Jan Raczyński – Europeana.eu Donated by the National Library of Poland – Biblioteka Narodowa (Poczt. 20918)

Już 13.02.2018r. odbędzie się drugi koncert studentów naszego Studio, który przygotowujemy dla Was w bardzo wyjątkowy sposób.
Każdy nasz koncert, będzie okazją do poznania nowego stylu. Dla naszych studentów oraz ich słuchaczy.
Tym razem, przeniesiemy się w czas przedwojennej Warszawy. Dodatkowo, ze względu na to że następnego dnia będą Walentynki, wszystkie utwory które usłyszycie będą duetami. I to nie byle jakimi, dlatego że duety będą śpiewać osoby, które nigdy wcześniej nie śpiewały razem!

Wszystkich studentów naszego Studio chętnych do wzięcia udziału w koncercie, zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres kontakt@voiceprogress.com oraz wyszukania przedwojennych piosenek, które się Wam podobają. Macie czas do końca tygodnia czyli do końca niedzieli 14 stycznia, a szukać polecamy Wam np. w starych polskich filmach. 15 stycznia (godzina zostanie jeszcze ustalona), przyporządkujemy każdemu numer i odbędzie się losowanie, kto z kim zaśpiewa. Wtedy, już w duecie, wybierzecie utwór który zaśpiewacie.

Brzmi ekscytująco!
Mamy zatem wiele pracy, która na pewno przysporzy nam wiele zabawy.